ŽIJTE ŠŤASTNÝ A VĚDOMÝ ŽIVOT

Kniha, kterou můžete držet v ruce, napomůže otevřít vaše srdce.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

VESMÍRNÁ NÁPOVĚDA V PRAXI

 • POMOC Z VESMÍRU
  Příručka první vesmírné pomoci.
 • NEMOCE
  Ať pomůže vám s každou nemocí.
 • EMOCE
  Ať s ní vyřešíte každou negativní emoci.
 • CESTA SVĚTLA
  Ať provází vás na Cestě světla, vzhůru k Otci.

CO SE V KNIZE DOZVÍTE

Jak zjistit příčinu, toho co se nám děje?

První část knihy je věnována Krokům očisty těla, ducha i duše. Pomohou vám vyprázdnit mysl, cítit se v bezpečí a beze strachů, mít v rovnováze čakry i auru, vnímat kolem sebe příjemné čisté prostředí aj. Prostřednictvím mnoha žádostí "nahoru", které jsou zde uvedené, zjistíte, že se dá se vším něco dělat :-). Získáte naději, víru, sílu a odhodlání,lásku a světlo, začnete se rozpomínat na svou pravou podstatu.

Co k tomu potřebuji?

Dále se naučíte skrze své jasnoschopnosti vnímat a zjistit svůj současný stav bez vnějších a vnitřních okolností, které mohou ovlivňovat váš úsudek a schopnost rozlišovat. Získáte nadhled nad svou situací a tím umožníte sami sobě poznat skutečnou pravdu, odhalíte pozadí vašich starostí, strachů, bolestí, rodových zátěží, finančních problémů aj. Přijetím současného pravdivého stavu se otevřete jeho uzdravení. Díky manuálu apelovacích proseb v praktické části vše vyřešíte.

K čemu mám dospět?

Tato část knihy vám pomůže rozhodnout se být sami sebou a začít využívat svůj duševní potenciál. Může vám být nápomocna k otevření vašeho srdce, zvýšení vibrací, k prožívání radosti a lehkosti Bytí, k nastolení řádu v chaosu vašeho života :-).

Praktická část - Manuál apelovacích proseb

Tato část obsahuje rozsáhlý podrobný praktický postup, podle kterého s vesmírnou podporou najdete vnitřní klid a mír, dáte svůj život do rovnováhy, přijmete svou vnitřní sílu, obnovíte spojení se svou vnitřní moudrostí, najdete odpovědti a zbavíte se strachů, omezování a negativních pocitů aj.

Praktické příklady

Tato část knihy obsahuje skutečné příklady ze života, které se staly. Podrobněji popisuje mou vlastní komunikaci s Vyššími energiemi při zpracování témat svých i klientů. Dále jsou uvedeny výhody komunikace s vesmírnou podporou ve vztazích k ostatním i sobě samému.

Oddalování problémů

Poslední část knihy vám umožní vidět sebe i druhé očima lásky. Prací na sobě zvýšíte svou sebelásku a tím ztratíte potřebu druhé vychovávat a říkat jim, co mají dělat. Rozpoznáte roli oběti a postavíte se k problémům čelem, začnete je vidět jako výzvu :-).

UKÁZKA ZDARMA

Zadejte svůj e-mail a my vám pošleme jednu kapitolu knihy zdarma ve formátu PDF a spolu s ním získáte navíc další články plné inspirace.

CO O KNIZE ŘÍKAJÍ

Milá Broňko, pod stromeček jsem dostala Vaši knížku, tak to je "bomba ", alespoň pro mě, která jsem tápala a informace jak se má co dělat jsem sháněla a zapisovala z různých zdrojů. Tady mám vše pohromadě a strašně se těším, až podle ní začnu pracovat. Něco takového jsem potřebovala, abych se posunula zase o kousek dál. Moc Vám děkuju.
Květa Liberdová, důchodkyně
Na knihu Vesmírná nápověda v praxi jsem se těšila, protože se s Broňkou už několik let známe a vím, jak pracuje. A stejně mě překvapila. To není obyčejná kniha. Je to příručka pro život skvěle a jednoduše napsaná. Pomohla mi v jednom z nejtěžších obdobích mého života. Mohu ji doporučit každému, kdo chce svůj život zlepšit. To není 167 stran. Je to 10 let každodenních zkušeností a praxe.
Jana Horáková
Již při prvním kontaktu s touto knihou jsem byla prostoupena čistou, láskyplnou a uklidňující energií,která mě provázela i při čtení dalších stránek. Díky praktickým návodům obsažených v knize, jsou čtenáři schopni očistit se a i sami vyřešit své problémy,ať vztahové či osobní...prostě jen tak z obýváku.
Anna Ondrášková
Vesmírná nápověda v praxi - přesný a výstižný název pro tuto knihu. Doporučuji ji všem, kdo chtějí na sobě pracovat, zažívat radost, cítit Světlo a Lásku. Knížka nás učí zvládat své emoce, myšlenky, pracovat s nimi a mít je pod kontrolou. Být v rovnováze a cítit vnitřní sílu. Knížka mi dala spoustu odpovědí a rad, jak čistit své tělo, svůj byt, pracoviště, jak cítit spojení s Vesmírným Zdrojem. Dovolím si citovat z této knihy: Když pomáháme a pracujeme na sobě, rosteme, zvedáme si vibrace, ale díky světlu se zvedají i naši blízcí i světlo (vibrace) na Zemi. Přiznám se, že mám v knížce spoustu záložek a zvýrazněných stran a odstavců. Ráda se k této knížce vracím a jsem za ni moc vděčná autorce.. Znám ji už několik let, hodně mi pomohla, účastním se jejich terapií, konstelací, školy vědomého tvoření. Jsem za to ráda a tímto jí děkuji.
Magda Kopeckáwww.fitstudioluna.cz
V knize jsem si založila to nejdůležitější dle barev paaprsků a podrtrhla afirmace a prosby. Knížka je úžasná a bude pořád se mnou :-).
Hana Šipulová
Bývala jsem docela velký čtenář (zhruba 10 knih za měsíc), nejraději jsem měla životní nálože v knižní podobě. Než jsem si uvědomila, že jsem tím vytěsňovala a oddalovala řešení mých vlastních životních náloží. Nezáleží ovšem na počtu knih, ale na tom co a jak se čte. Nestačí číst jen očima, ale i srdcem ... U každé knihy si vypisuju co mě nejvíc zaujalo, tuto bych ovšem musela "přepsat" celou :-). Knihu si doslova "vychutnávám", mohu ji vřele doporučit! Je mým každodenním průvodcem a rádcem a snažím se ve svém životě uplatňovat poznání a zkušenosti Broňky. Rozhodně by měla být na seznamu "povinné četby". Marie
Marie Ondruchová

BRONISLAVA KUBĚJOVÁ

Věřím, že se tato kniha stane inspirací a součástí vašeho života. Budete ji mít při ruce vždy, když se vám, nebo blízkým, bude "něco dít" a najdete v ní podporu. 

0
Stránek
0
Kapitol
0
Čtenářů

Kniha, kterou můžete držet v ruce, napomůže otevřít vaše srdce. Rozkvete v krásný květ a prozáříte celý svět :-).