MŮJ PŘÍBĚH

Jmenuji se Broňa Kubějová a vím, kdo jsem.

Jmenuji se Broňa Kubějová a vím, kdo jsem. Vyvolává to ve Vás úsměv? Já jsem to ale před 10 lety nevěděla. Nebyla jsem sama sebou. Nyní provázím a motivuji ostatní k tomu, aby poznali svůj potenciál a převzali život do svých rukou - stali se vědomými tvůrci svých životů.

Má práce se stala mým posláním, vášní a naplňuje mě radostí. Otevřela jsem se spolupráci s jemnohmotným světem a nechápu, jak jsem to bez něj ty předchozí léta zvládala. S čímkoliv potřebuji pomoct, tak se obrátím s prosbou k Vesmíru a dějí se zázraky. Už vím, že nejsem na všechno sama a že mám kolem sebe Vesmírnou podporu.

S láskou a vděčností přijímám jejich pomoc. Rozpustila jsem své staré vzorce - například že pořád něco musím a že všechno zvládnu, ale na úkor sebe aj. Spojila jsem se se svou duší, seznámila se s plánem a teď jsem nápomocna druhým k nalezení jejich cesty a jedinečnosti. Beze strachů, s vírou, moudrostí a nadhledem, klidem a harmonií pluji na své loďce v řece života a nechávám se vést. 

Ale před lety tomu tak nebylo.

Z dětství jsem si odnesla spoustu programů, strachů, nedůvěru, podceňování se, dávání přednosti druhým před sebou, přizpůsobování ostatním. Neuměla jsem se prosadit, byla jsem neprůbojná (dokonce mě to napsali na konci ZŠ do posudku) a s touto "energetickou nálepkou" jsem pokračovala do dalších let. Zajímala mě zdravá výživa, trochu bylinky, astrologie, ale jen tak povrchně. Cítila jsem se sama, že mě něco chybí. Nebyla jsem celá, úplná, nebyla jsem sama sebou.

Ztratila jsem se ve všedních povinnostech. Měla jsem dvě práce, studovala při práci na bakaláře (požadavek zaměstnavatele) a do toho dlouhodobě onemocněl manžel. Jezdila jsem za ním do nemocnice, učila se ve vlaku, starala se o dům a dvě děti na základní škole. Bylo to v březnu 2007 a já měla před státnicemi. Zažila jsem krušné období, zvládla jsem to, jak nejlíp to šlo.

Říká se, že musíme dopadnout na dno a pak se odrazit. Nechápu, že jsem to zvládla a nezhroutila se. Státnice jsem úspěšně dokončila a začala jsem hledat alternativní možnosti, jak muži pomoci.

A právě díky tomu jsem "objevila spojení s Vesmírem". Začalo mé období učení se, absolvování kurzů, seminářů, poznávání sama sebe, hodně čištění emocionálních bloků a časem pomoc blízkým a v práci, od podzimu 2009 i klientům. 

Čím více jsem na sobě pracovala, tím jsem získávala více jistoty a důvěry ve své schopnosti. Nebála jsem se ozvat a jít si za tím, čemu věřím. Stala jsem se vnímavější, citlivější, a abych mohla lépe komunikovat s jemnohmotnými bytostmi, vedli mě ke stravování bez masa, ke cvičení, zklidnění mysli a kreativitě.

Postupem času jsem více otevírala své srdce bezpodmínečné lásce, léčila si citová zranění, došla k pochopení dějů a situací ve svém životě. Naučila jsem se vnímat znamení a synchronicitu, jak se vypořádat se strachy a jak zvyšovat sebelásku, sebehodnotu a sebeúctu aj.

Vyššími energiemi mi bylo umožněno pracovat s minulými životy a dostávat odpovědi na problémy lidí, zvířat, míst - zjistit příčinu, jít přímo k jádru věci a vyřešit ji.

Ve svém e-booku sdílím své praktické návody "Jak si pomoci sám s vesmírnou podporou". Najdete v něm konkrétní rady, tipy, žádosti - jak se uklidnit, vyčistit myšlenky, jak si zlepšit zdraví, co vám pomůže na strach i nespavost, jak a proč čistit prostředí kolem vás, jak dát svůj život do rovnováhy aj.

Věřím, že Vám e-book bude přínosem pro šťastnější a plnohodnotnější život :-).

S láskou a úctou Broňa

Spravuji FB stránky Kompas radosti a kanál YT