OBJEDNÁVKA KNIHY

UPOZORNĚNÍ PRO SLOVENSKO

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

MOŽNOSTI ODBĚRU KNIHY

* Doručení službou PPL, poštou nebo Zásilkovou. * Osobním odběrem ve Znojmě.

Milá Broňko, pod stromeček jsem dostala Vaši knížku, tak to je "bomba ", alespoň pro mě, která jsem tápala a informace jak se má co dělat jsem sháněla a zapisovala z různých zdrojů. Tady mám vše pohromadě a strašně se těším, až podle ní začnu pracovat. Něco takového jsem potřebovala, abych se posunula zase o kousek dál. Moc Vám děkuju.
Květa Liberdová, důchodkyně
Na knihu Vesmírná nápověda v praxi jsem se těšila, protože se s Broňkou už několik let známe a vím, jak pracuje. A stejně mě překvapila. To není obyčejná kniha. Je to příručka pro život skvěle a jednoduše napsaná. Pomohla mi v jednom z nejtěžších obdobích mého života. Mohu ji doporučit každému, kdo chce svůj život zlepšit. To není 167 stran. Je to 10 let každodenních zkušeností a praxe.
Jana Horáková
Již při prvním kontaktu s touto knihou jsem byla prostoupena čistou, láskyplnou a uklidňující energií,která mě provázela i při čtení dalších stránek. Díky praktickým návodům obsažených v knize, jsou čtenáři schopni očistit se a i sami vyřešit své problémy,ať vztahové či osobní...prostě jen tak z obýváku.
Anna Ondrášková
Vesmírná nápověda v praxi - přesný a výstižný název pro tuto knihu. Doporučuji ji všem, kdo chtějí na sobě pracovat, zažívat radost, cítit Světlo a Lásku. Knížka nás učí zvládat své emoce, myšlenky, pracovat s nimi a mít je pod kontrolou. Být v rovnováze a cítit vnitřní sílu. Knížka mi dala spoustu odpovědí a rad, jak čistit své tělo, svůj byt, pracoviště, jak cítit spojení s Vesmírným Zdrojem. Dovolím si citovat z této knihy: Když pomáháme a pracujeme na sobě, rosteme, zvedáme si vibrace, ale díky světlu se zvedají i naši blízcí i světlo (vibrace) na Zemi. Přiznám se, že mám v knížce spoustu záložek a zvýrazněných stran a odstavců. Ráda se k této knížce vracím a jsem za ni moc vděčná autorce.. Znám ji už několik let, hodně mi pomohla, účastním se jejich terapií, konstelací, školy vědomého tvoření. Jsem za to ráda a tímto jí děkuji.
Magda Kopeckáwww.fitstudioluna.cz