Připravujeme pro vás nový web. Omluvte prosím dočasnou nedostupnost některých funkcí. Děkuji za pochopení.

ŠKOLA VĚDOMÉHO TVOŘENÍ 2017/2018

Přijměte pozvání a vydejte se se mnou na cestu.

Přijměte pozvání a vydejte se se mnou na cestu, která vám do života přinese větší klid, porozumění sobě i druhým, vnitřní vyrovnanost, harmonii ve vztazích a rozvinutí svých schopností a darů.

16. září 2017, 9.00 - 18.00 hod.

OBCHODNÍ CENTRUM „U MAMULKY“, 2.POSCHODÍ,
UL. POSPÍŠILOVA 13/2 VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

CYKLUS  7  SOBOTNÍCH SETKÁNÍ

jedna sobota v měsíci, začínáme v září tohoto roku a končíme v dubnu 2018.

Další termíny: 7.10.2017,  18.11.2017,  20.1.2018, 17.2.2018,  17.3.2018,  14.4.2018

TĚLO, DUCH I DUŠE V ROVNOVÁZE

  • Protáhneme tělo při lehkém cvičení, dušičku potěšíme kreativitou a svého ducha, mysl, posilníme meditací (poznáte sedm typů meditačních technik).
  • Získáme informace a naučíme se pracovat s čísly a s datem narození - každé sobotní dopoledne k nám přijde numerolog a bude hodinu přednášet, předávat své znalosti a praktické zkušenosti - odkaz na Facebooku - Čísla v životě.
  • Postupně Vám nastíním různé možnosti pomoci sami sobě - probereme aromaterapii, feng-šuej, léčení zvukem - ladičkami, tělové svíce aj.
  • Budeme hodně pracovat na sobě nejen při společných sobotních setkáních, ale se získanými materiály budete doma během měsíce sami pokračovat a vědomě krok za krokem pracovat na tom, abyste byli sami sebou :-). Se svými spolužáky si budete moci vyměňovat zkušenosti a sdílet v uzavřené skupině na Facebooku.
  • Ještě mám pro Vás, mé studenty přichystané jedno překvapení. Pro ty, kteří na sobě budou s mou a vesmírnou podporou vytrvale pracovat celých sedm měsíců. Dozvíte se ho při našem prvním sobotním setkání. Těším se Vás.
  • Naučíte se meditovat a zklidnit svou mysl, obnovíte sebevědomí
  • Znovu obnovíte spojení se svou duší a správný směr.
  • Rozpustíte nezdravé závislosti, zlepšíte si paměť i zdraví.
  • Získáte pocit jistoty a bezpečí, rovnováhu a řád, praktické návody jak si pomoci sami.
  • Naučíte se pracovat se svými emocemi, částečkami, silnými a slabými stránkami, rozvinete sebelásku.

BLIŽŠÍ INFORMACE a přihlášení do 13.9.2017
na telefonu +420 776364859, email: kubejovab@gmail.com 

CENA 1500,-/1 DEN (kurzovné, materiály, pronájem místností)

Škola mi dala možnost získat spoustu užitečných a zajímavých informací a také potkat lidi, kteří se vydali podobnou cestou. Škola mě "donutila" zamyslet se do hloubky sama nad sebou a ukázala mi cestu, jak můžu být lepším člověkem. Během cvičení a různých meditací jsem se vydala na cesty, o kterých se mi ani nesnilo, což ve mě zanechalo hluboký dojem. Co mi tedy škola dala? Na to odpovím jednoduše 🙂 ... Ukázala mi směr. A tohoto směru se chci držet 🙂 Cesta, o které jsem ještě před 2 roky neměla ani tušení, se mi otevřela a chci toho využít 😉 Věřím, že si každý účastník najde to své a že lépe pochopí dění kolem sebe. Každý dostane nástroj, jak pomoci sobě i druhým. A nejlepší na tom je, že tento druh vzdělání nikdy nekončí a stále se člověk dozvídá a učí nové věci 🙂 (... tedy z mého pohledu 😉 )

Katka Dočkalová

Když Broňka otevírala Školu vědomého tvoření, věděla jsem, že tam mám být. Naučila jsem se lépe znát sama sebe. Vím více o fungování vesmíru, kterého jsme součástí. Naučila jsem se hodně praktických věcí. Také, jak pomoct sobě, koho mohu požádat o pomoc, jak se vypořádat se starostmi v životě, co je a co není důležité, jak mít vice vyrovnanosti a vnitřního klidu, jak mít více radosti v životě, jaké udělat kroky, abych byla tam, kde chci být........... Broni, děkuji za všechno.

Jana Horáková

Škola vědomého tvoření mi ukázala nový pohled na život, smrt, zdraví a nemoc. Naučila mě novým věcem - meditacím, výkladu karet, aromaterapii, poprvé jsem tady vyzkoušela konstelace, zhotovili jsme si nástěnku snů (to se líbilo i doma dětem a taky si ji udělaly), pracovali jsem s vnitřní ženou, mužem a dítětem a mnoho dalšího. Díky tomu, co jsem se ve škole vědomého tvoření dozvěděla, můžu vědomě žít svůj život. A za to velké díky. Přestože jsem se už toho hodně naučila, vím, že mám toho ještě hodně před sebou. A na to se těším. Jsem ráda, že nejsem uzlíček nervů, tak jako kdysi, ale že už si umím sama lépe poradit v různých životních situacích. Bez sebeobviňování, strachů, obviňování druhých. Snažím se otevírat své srdce světlu a lásce co nejvíce. Jsem ráda, že jsem se vydala na tuto cestu, a že mi k tomu pomáhá škola vědomého tvoření a p. učitelka. Broňka. Patří jí velké poděkování a moc se těším na další vykročení do 2. ročníku školy vědomého tvoření.

Magda Kopecká

Milá Broňko, děkuji, že jsem mohla právě u Tebe absolvovat Školu vědomého tvoření. Ohromně mě posunula na mé duchovní cestě. Bylo to velmi, velmi intenzivní a myslím, že bez ŠVT by můj duchovní rozvoj neměl takovou rychlost, intenzitu a sílu. Broni, jak jsem se k tobě vlastně dostala? Téměř tři roky zpátky jsem se začala léčit u mé známé ( a teď už kamarádky). Dostala mě z těžkých depresí, kdy se mi honily hlavou i myšlenky na sebevraždu. Byla jsem totálně bez životní energie, naprosto vyčerpaná, unavená životem. Nevěděla jsem, jak mě léčí a bylo mi to vlastně jedno, hlavně, že mi to pomáhalo. Až později jsem pochopila, že se jedná o andělskou terapii a karmické léčení. V lednu 2017 ( asi po roce léčení) jsem se dostala ke knize Lorny Byrneové „Andělé v mých vlasech“ a s jejím přečtením jsem uvěřila v existenci andělů. Má kamarádka mi pak doporučila Tvoji přednášku o andělech - ta se konala v květnu 2015. Moc dobře si ten den pamatuji. Setkání s Tebou bylo pro mne obrovským požehnáním. Tvá věta, kterou jsi uvedla na začátku přednášky, mě stále provázela: „ Nastal čas, abychom přestali hledat spásu u léčitelů a za čali si pomáhat sami.“ Začala jsem praktikovat Tvé rady, uvedené na přednášce a se vším se obracet na anděly. A stále mě to táhlo dál, chtěla jsem se dozvídat víc a víc. A pak jsem na Tvých stránkách objevila, že se otevírá Škola vědomého tvoření. Když jsem to probírala s kamarádkou léčitelkou, řekla mi k tomu toto: „ Zvaž, zda to opravdu chceš. Bude Tě to stát čas i finance!“ Chtěla, abych si to rozhodla sama ve svém nitru. Několik dní jsem ještě váhala, ale pak jsem hluboce ve svém srdci pocítila, že toto je to pravé, po čem opravdu toužím a chci do toho jít. A nelituji a nikdy jsem nelitovala. Byla a je to nejlepší škola mého života. Vůbec jsem na začátku netušila, že to bude tak INTEZIVNÍ, VELKÉ A SILNÉ a v mnoha ohledech to předčilo má očekávání. V mém životě se opět objevila radost, hravost a láska. Zjistila jsem, že tím, jak jsem se měnila já, změnilo se i chování mého okolí vůči mně. Samozřejmě ne vždy bylo vše růžové a snadné. Ale i tyto překážky, buď ve mně samotné nebo v mém okolí, byly prostředkem mého růstu, osvobozování a uzdravování. Nyní jsem mnohem klidnější a silnější a když se náhodou začnou vracet staré v zorce chování, mám návod, jak z toho ven. Škola vědomého tvoření nás dobře vybavila do další školy – školy života 🙂 Za to Ti ještě jednou patří velký dík.

Jana Pospíšilová

Ahojky Broni,Tvoji školu jsem přijala jako výzvu.Potřebovala jsem se srovnat a najít pro sebe nějaký smysl nebo cestu, po které bych vice fungovala. Naučila jsem se v hodinách výuky opravdu hodně,co mě posunulo v životě o kus dál.Odstranila jsem některé nezdravé závislosti a pochybnosti o sobě samé.Taky už vím že všechno co se zdá v životě normální není vždy správné. Začala jsem dělat věci o kterých jsem neměla ani tušení že je umím.Taky moje myšlení se změnilo ve prospěch sebe. A k tomu bych asi nikdy nepřišla kdybych nenavštěvovala Tvoji školu.Takže díky moc.

Jana Kuchařová

Nástup do školy a její absolvování, to je cesta, na kterou když se vydáte, tak ať příjde do cesty cokoli, tak díky Bohu není cesty zpět! Škola vědomého tvoření otevírá novou cestu životem. Nabízí mnoho návodů, rad a postupů jak zlepšit (nejen) svůj život ve všech oblastech. Není to jen pasivní naslouchání, ale jsou to zároveň i praktická cvičení. I v dnešní době, kdy je možné téměř vše najít na internetu, je osobní příklad, vedení, sdílení osobních zkušeností velice důležité a nenahraditelné. A školu vědomého tvoření vede velice erudovaná, empatická, shovívavá lektorka s dlouholetou praxí a mnoha osobními zkušenostmi, Broňka. Mnoho zajímavého jsme se dozvěděli a z čísel vyčetli také od zkušeného numerologa pana Zdeňka, jehož přednášky jsou součástí školy. V mnoha oblastech se mi můj život změnil, zlepšil. Škola je ta správná volba pro každého, kdo chce ve svém životě něco změnit, nebo chce být jen šťastnější, radostnější, spokojenější ... což se následně odrazí i na rodině, blízkých. Za to všechno Ti Broňko děkuji!

Marie Ondruchová

1.ročník ŠVT

Úspěšní absolventi prvního ročníku společně se svými

učiteli 
uprostřed.